.

.

2017 Нови пластични артефакт задникот прирачник ноктот massager

2017 Нови пластични артефакт задникот прирачник ноктот massager

DEN 184.00
DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот

4, како модна тело слабеење, за нега на тело, физички фитнес опрема за вежбање, грижа за себе, подароци се пријатели и роднини да го споделите. 2, преку ролери масажа, ефикасно го стимулира улога на телото рефлекс зона. Инструкции Релаксација, наизменични избор на спортови, масажа, во соба, дневна соба, хотели, куќи за гости, патување на отворено може да се користи во секое време. 2, преку физички масажа за да се стимулира телото рефлекс зона, промовира циркулацијата на крвта, за регулирање на органите на телото, олеснување на замор, подобрување на меморијата, анти-стареењето ефект. Здравје масажа за да се создаде убава и здрава 1, преку масажа на тркала масажа за да се стимулира потрошувачката на бутовите, теле масти акумулација, и нема да предизвика мускулни влакна задебелување, редовно вежбање масажа stovepipe, убава задникот, се формира здрав симетрич-ност на долните екстремитети. Во исто време и рехабилитација, здравствена заштита, фитнес, слободното време и други повеќе ефекти. 1, телото со комбинација на протезата и ролери структура, лиење процес, претставува убава форма, трајни карактеристики на производот. 3, единствен меридијанска масажа тркала ефикасно да се намали седатив предизвикани од врат и рамена болка, олеснување на физичкиот и менталниот замор, а со тоа се подобрува ефикасноста на работата.
2017 Нови пластични артефакт задникот прирачник ноктот massager Големина : 25*9cm Телесна тежина масажа тркала серија, дизајн на производот модата, уникатен облик, лесен за користење, преку здравствено масажа за да се приспособат на телото органи функција, олеснување на замор, подобрување на меморијата, анти-стареењето, улогата на телото и умот, за Г-ѓа убавина исто така, може да се соочи-лифт нозе, убавина ефект на градите и задникот.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
COSYBH
Примена:
Телото
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
-
Големина:
Small
Производи во категоријата