.

.

Кал Боја на Коса, Восок за Еднократна употреба Коса Шанса Pomade DIY Боја на Косата Пастелни Сива Виолетова Коса, Восок

Кал Боја на Коса, Восок за Еднократна употреба Коса Шанса Pomade DIY Боја на Косата Пастелни Сива Виолетова

DEN 280.80

Од стоката
Во магацинот

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме измијте ја косата пред употреба, косата нафта ќе влијае на бојата на О.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. Земавме овие фотографии од самите себе.Врз основа на досегашното искуство. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.Нема остатоци, без мирис.Лесен за ракување, лесно да се чисти.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Изборот на боја може да биде консултиран услуги на клиентите.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).

Таа е поголема од информацијата

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Тип На Објект:
Pomades & Восоци
Бренд Име:
poseida
Број На Модел На:
Pomade
НЕТО-WT.:
120g
Состојка:
коса, восок
S:
30cm * 20cm*5cm
Производи во категоријата