.

.

1.5 cm Широк Класичните Кинески Мастило Сликарство Washi Лента селотејп DIY Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента

1.5 cm Широк Класичните Кинески Мастило Сликарство Washi Лента селотејп DIY Scrapbooking Налепница Етикета

DEN 46.00
DEN 64.80

Од стоката
Во магацинот


големина : 7 метри долги
1.5 cm широк

Таа е поголема од информацијата

Селотејп Тип:
washi лента
Број На Модел На:
8608
Бренд Име:
mengtai
Тип:
селотејп
Производи во категоријата