.

.

10pcs висок квалитет на висок напон висок притисок безбедност тип 4mm цврст меч обложено со никел панел дупка Безбедност Pannel Socket

10pcs висок квалитет на висок напон висок притисок безбедност тип 4mm цврст меч обложено со никел панел дупка

DEN 241.00
DEN 268.32

Од стоката
Во магацинот

10pcs висок квалитет на висок напон висок притисок безбедност тип 4mm цврст меч обложено со никел панел дупка Безбедност Pannel Socket
Опис : Тип : панел штекер Боја:црвено,црна,жолта,зелена,сина(ве Молиме да ми кажете која боја треба,во спротивно вашата предмети ќе бидат испратени во боја по случаен избор) Напон и струја : CATIII 1 KV / MAX 32 A За панел монтажа, максималната панел дебелина 4mm Домување материјал : PA66 висока јачина пластика со круг нут(не-ниска цена ABS, PVC) Диригент материјал : никел позлатен месинг (обоени материјали и евтини) Висок квалитет, висок напон, висок притисок, безбедно

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HM--11
Тип:
панел socket
Напон и Струја:
CATIII 1KV / MAX 32A
Производи во категоријата