.

.

Најдобро Продаваните Foyer Дневна Соба Осветлување LED Светла Лустерот Бела Боја Chihuly Стил Рака Разнесени Стакло Лустерот Осветлување

Најдобро Продаваните Foyer Дневна Соба Осветлување LED Светла Лустерот Бела Боја Chihuly Стил Рака Разнесени

DEN 57600.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно ни остави порака
ако имате било какви барања.
Paypal е исто така достапни за мали цел. плаќање?
Сите ние се прави бизнис од страна на T/T (Телеграфска Трансфер) или Western Union.
Ние го поздравуваме вашиот посета и ви благодариме повторно за на шопинг!.
Компанијата Информации
Longree Стакло Уметност е искусен независни мало и веледрогерија
нуди голем избор на прифатлива рака разнесени стакло уметноста со слободни
превозот целиот свет.
Q3 : Каков вид на превозот начин не ја користите?
И по море и да ги Изразат се во РЕД, можете да одберете од себе.
Вие не треба да се грижите за кршење на проблемот.
50% депозит, рамнотежата, пред превозот за цел над $5,000. Цел тоа ако може да ги прифати разликата!)
Можете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета. Инсталацијата е многу слична со ставање на
тавански вентилатор и уредување на стаклени парчиња, всушност, е забава!
Q2 : Дали ќе го прифати Кредитна Картичка, Visa, Paypal, и др.
Пакување & Испорака
Секој Стакло беше внимателно спакувани одделно со поли торба и пена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : Како да се соберат лустерот и скулптура?
Се лустерот може да бидат обесени на таванот директно?
Инсталација настава ќе бидат обезбедени,вие само треба да се стави произлегува да
метална рамка соодветно.
И големина може да се прилагоди, како и. Како знаеме дека тие се кревка стакло
а некои би можеле да бидат скршени. Инсталација настава и слики
ќе ви покажам кога ќе ги нарачате.
Кога имаш скршеното стакло не треба да се грижите, тие се уште ќе биде доволно ако
скршени квантитетот не е толку голема.
Q4 : Како стакло плочи биде порибено на ѕидот?
Ние нудиме нерѓосувачки челик првенство и проширување завртка, може да заврши
инсталација во рок од 1 минута.

Таа е поголема од информацијата

Абажур Боја:
W60XH120CM, W70XH150CM
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Гаранција:
7
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Напон:
220V,110-240V
Сенка Ветер:
Надолу
Број На Модел На:
LR001
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E14
Карактеристики:
Арт Деко
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Wattage:
3w/led
Производи во категоријата