.

.

10SETSX PA03576-Y027 PA03576-Y025 PA03576-Y029 Feed Roller Излез Ролери гуми за Fujitsu fi6670 fi-6670 fi-6750 fi-6770 fi-6770A

10SETSX PA03576-Y027 PA03576-Y025 PA03576-Y029 Feed Roller Излез Ролери гуми за Fujitsu fi6670 fi-6670 fi-6750

DEN 2352.00

Од стоката
Во магацинот


Опис :
Име на производ : Feed Roller гума, гума Излез гума Ролери гума
Се користи за Fujitsu6670 6750 6770 fi-6670 fi-6750 fi-6770 fi-6770 A fi6670 fi6750 fi6770
ОЕМ код / Дел No : PA03576-Y027 PA03576-Y025 PA03576-Y029
Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
6670 6750 6770 fi-6670 fi-6750 fi-6770 fi-6770A fi6670 fi6750 fi6770
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Feed Roller Излез гума Ролери гума
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
6670 6750 6770 fi-6670 fi-6750 fi-6770 fi-6770A fi6670 fi6750 fi6770
ОЕМ код / Дел Не:
PA03576-Y027 PA03576-Y025 PA03576-Y029
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
10set 1set=4pc
Производи во категоријата