.

.

ZOKOL имајќи N230EM 2230EH ролери Цилиндрични имајќи 150*270*45mm

ZOKOL имајќи N230EM 2230EH ролери Цилиндрични имајќи 150*270*45mm

DEN 4013.00
DEN 5280.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
N230EM
Капацитет На Моторот:
N230EM
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Ролери цилиндрични имајќи
Големина:
150*270*45mm
Производи во категоријата