.

.

DWE CC RF rfid таг евтини Keyfobs 50 компјутери EM 4100 RFID Близина IC card fobs

DWE CC RF rfid таг евтини Keyfobs 50 компјутери EM 4100 RFID Близина IC card fobs

DEN 1176.00
DEN 1238.40

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
Повратни информации :
1.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. ние ќе ви испрати преку е-маил.Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.Сите објектот ќе биде испорачуван Кина Воздухопловната пост рок од 7 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).
Примена
Плаќање политика :
1. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.rfid таг евтини Keyfobs 50 компјутери EM 4100 RFID Близина IC card fobs
Материјал : ABS
Фреквенција : 125khz
Боја : Црна, сина, црвена , бела, жолта , сива факултативна
Пакување : залепени
Температура.
Контрола на пристап на копчето ознаки слика
Сертификација
Имаме FCC сертификат, Ако треба, ве молиме контактирајте го нашиот продажниот оддел.Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.
За превозот :
1. друга земја 15-35 работни денови.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.Плаќање начин : Зачувам. -25 ~ + 50 степен
Големина : 33x32x2mm
Answer : ___________________________ Note :
Оваа keytag е 125khz EM4100 внатрешна чип ,само за читање ! не може да се користи за копир ! ако треба да се купи за копир, ве молиме да се купи чип 5200 и T5577!
Кога нарачате, ве молиме имајте во боја и квантитетот што треба, инаку ние ќе брод од keytag боја и квантитетот на случаен избор, ви благодариме.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
K006
Бренд Име:
DWE CC RF
Фреквенција:
125KHz
Големина:
32x33x2mm
Материјал:
ABS
Внатрешниот чип :
EM4100
Близината Опсег:
5-10cm
боја:
Црна
Картичка Категорија:
Пасивни
Структура:
Само За Читање
Примена:
Идентификација, Хотели,Стан,канцеларија
Карактеристики:
Водоотпорен
Производи во категоријата