.

.

Познатата Слика Златна Јавор Лисја Дрво 3D Декоративни Перници Покрие Фрли Перници Дома Декор Троседот Автомобил Перница Покрие Cojines

Познатата Слика Златна Јавор Лисја Дрво 3D Декоративни Перници Покрие Фрли Перници Дома Декор Троседот Автомобил

DEN 253.00
DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот


Познатата Слика Златна Јавор Лисја Дрво 3 D Декоративни Перници Покрие Фрли Перници Дома Декор Троседот Автомобил Перница Покрие Cojines
[Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии

Таа е поголема од информацијата

Големина:
45x45cm
Употреба:
Декоративни,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
SMT0739ZT
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
дрво
Употреба:
Дома,Троседот, Хотел, Столче, Кат
перница од тип:
Перница покрие/перница случај
Големина:
45x45cm / 30x50cm
Пополнување:
не вклучувајќи јадрото
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Производи во категоријата