.

.

Coolost Дизајн Тажен Ангел Крило Ранец Момчиња Девојчиња Училиште Кеси За Тинејџери Жените Лаптоп Ранци На Децата Schoolbags Најдобар Подарок

Coolost Дизајн Тажен Ангел Крило Ранец Момчиња Девојчиња Училиште Кеси За Тинејџери Жените Лаптоп Ранци На

DEN 854.00
DEN 1335.36

Од стоката
Во магацинот


Coolost Дизајн Тажен Ангел Крило Ранец Момчиња Девојчиња Училиште Кеси За Тинејџери Жените Лаптоп Ранци На Децата Schoolbags Најдобар Подарок
НА СЛИКИТЕ МОЖЕТЕ да го ВИДИТЕ, СЕ ПРЕЗЕМЕНИ ОД СЕБЕ, 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ,ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ЦЕЛ Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Најлон Внатрешноста : Мобилен Телефон Џеб , Внатрешни работи Слот Џеб , Внатрешни работи Слот Џеб Функција : Патна Торба , Училишни Торби , Лаптоп , Училишни Торби За Тинејџери Specity : Слушалка Дупка (Одење Со Музика)
Answer : ___________________________ NOTE : Лични Обичај Да им Помогне на Вашиот Сон да се Обистини.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
17060701
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Отворете Џеб
Бренд Име:
COOLOST
Техника:
3D Топлина Печатење
боја:
Црна
bookbag:
Schoolbags
Производи во категоријата