.

.

Природен Мраз Вид Виножито Црна Obsidian резба Осум светец-Заштитник Среќната Амајлија 10мм круг Мушка Хривнија За Жени Мажи Хривнија

Природен Мраз Вид Виножито Црна Obsidian резба Осум светец-Заштитник Среќната Амајлија 10мм круг Мушка Хривнија

DEN 604.00
DEN 863.52

Од стоката
Во магацинот


Име : Природни Виножито Црна Obsidian резба Осум светец-Заштитник Хривнија
Големина : 10мм монистра

Таа е поголема од информацијата

Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
самовила
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
HEWEI
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата