.

.

Врвен квалитет За Субару XV 2012 2013 2014 2015 автомобил покритие пригушувач надворешноста крајот цевка се посвети нерѓосувачки челик издувните совет опашка 1pcs

Врвен квалитет За Субару XV 2012 2013 2014 2015 автомобил покритие пригушувач надворешноста крајот цевка се

DEN 853.00
DEN 959.04

Од стоката
Во магацинот

Вашето мислење е многу важна за нас. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ние ќе го прават истото за вас.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Заштита,Декорација
Име На Модел:
APTSX6529
Објектот Должина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
xv
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Модел Година:
2012-2015
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата