.

.

Freeshipping TC3086 TC3086-QFN64 TC3086-QFN64-EPG

Freeshipping TC3086 TC3086-QFN64 TC3086-QFN64-EPG

DEN 588.00
DEN 618.24

Од стоката
Во магацинот

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Време На Испорака :
Земјата Прибл. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,PlayStation Move,Kinect
Бренд Име:
SHIJIE
Производи во категоријата