.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност на Вода Лилјани Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност на Вода Лилјани Масла репродукција страна се насликани

DEN 5721.00
DEN 6576.00

Од стоката
Во магацинот

Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. Лесно Се Враќа Политика. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Голема Цел,Голем Попуст. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови.Поради скапи превозот цена и да се избегне larege објект оштетени за време на транспортна, прифаќаме само да се водат или рамка за големината која не е поголема од 30x40inches.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 24, 30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
22252
M:
M3
Производи во категоријата