.

.

Weimostar Жените Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Велосипед Кошула Ciclismo Лето mtb Велосипед Џерси Врвот Велосипедизам Облека Maillot Ciclismo

Weimostar Жените Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Велосипед Кошула Ciclismo Лето mtb Велосипед Џерси Врвот

DEN 696.00
DEN 1179.84

Од стоката
Во магацинот

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
- Се ВРАЌА -
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
- КОНТАКТ -
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
- ПОВРАТНИ информации -
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ви благодариме за вашето внимание !
Weimostar Жените Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Велосипед Кошула Ciclismo Лето mtb Велосипед Џерси Врвот Велосипедизам Облека Maillot Ciclismo
Опис :
Материјал : 100% Полиестер
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот
Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба
Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
Детална Слика :
Реалната Слика :
- ПРЕВОЗОТ -
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
weimostar
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CD7002
Ткаенина Тип:
Џерси
Производи во категоријата