.

.

Ѕидот монтирани и да Застане Домаќинство Centigrade Аналогни Термометар Hygrometer Нерѓосувачки Челик Температура Влажност Следење на Метар

Ѕидот монтирани и да Застане Домаќинство Centigrade Аналогни Термометар Hygrometer Нерѓосувачки Челик Температура

DEN 321.12

Од стоката
Во магацинот

Домаќинство Centigrade Аналогни Термометар Hygrometer Нерѓосувачки Челик Температура Влажност Следење на Метар Материјал : не ' рѓосувачки челик + стакло панел Големина : 127mm X127mmx19mm Број : TH603 AS Нето тежина : 195 грама · Мерен опсег : Температура -30 ~ 60 ℃ Влажност 0 ~ 100% · Температура, мерење на прецизноста : ± 1 ℃ (-10 ~ 32 ℃), ± 1.5 ℃ (други) · Влажност на мерење на точност : ± 5% (50 ~ 99%), ± 7% (25 ~ 49%), ± 9% (други) Ѕидот монтирани или Стои сите РЕД

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Стои и на Ѕидот Виси
Макс Мерење На Температурата:
50°C - 69°C
Моќност Тип:
Никој
Дисплеј Тип:
Аналогни
Големина На Дисплеј:
4.0 - 6.9 Инчи
Теорија:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
SHLLJ
Употреба:
Внатрешна
Број На Модел На:
TH603AS
Производи во категоријата