.

.

HUANLISUN бесплатен превозот Мотоцикл Автомобил 3D ангел Секси жена Логото Амблем Значка Налепница 3M лепак автомобил стил додатоци мотоцикл

HUANLISUN бесплатен превозот Мотоцикл Автомобил 3D ангел Секси жена Логото Амблем Значка Налепница 3M лепак

DEN 110.88

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме чисти целната површина пред употреба. Само лепило, кора и се држи,лесно да се стави на вашиот автомобил Совршена декорација и заштита на вашиот автомобил
Пакет inlcude : Лево и право

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Цртан филм
Материјал Тип:
Pu
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Име На Модел:
FRD
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Модел:
Слика
Објектот Должина:
8cm
Бренд Име:
HUANLISUN
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
ПВЦ
Производи во категоријата