.

.

061317 нова топла продажба добар квалитет студент училиште торба тинејџер мода патување ранец

061317 нова топла продажба добар квалитет студент училиште торба тинејџер мода патување ранец

DEN 475.20

Од стоката
Во магацинот

061317 нова топла продажба добар квалитет студент училиште торба тинејџер мода патување ранец

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Големина:
43*28*15cm
Производи во категоријата