.

.

Есен Солидна Боја Жените Памук, Лен Врвот Т-маица Лабава Плус Големина Долг Ракав V Деколте, Мека Дише розова бела Pullover T-Shirt

Есен Солидна Боја Жените Памук, Лен Врвот Т-маица Лабава Плус Големина Долг Ракав V Деколте, Мека Дише розова

DEN 708.00
DEN 943.68

Од стоката
Во магацинот

Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со ослободени од данок, ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите увоз задолжен се на купувачот одговорност.
Можете да't нека овој изговор да побара враќање на средствата. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.39 инчи)
Производ Детали
Бидете внимателни :
1., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Бидејќи на компјутер / мобилен телефон со екран во боја може да биде различна, на тој начин овозможувајќи им на бојата е малку поинаква.Ние не гарантира испорака датум на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
Земја
Време на испорака(Кина Пост Воздух mail)
Работни Дена (Не't Include)
Северна Америка /Западна Европа
На 10~30 дена
Источна Европа
10~35 дена
Австралија
На 10~30 дена
Централна Азија
15~45 дена
Јужна Америка
15~50 дена
Источна Азија
10~35 дена
Други
20~60 дена
Нашите Превозот :
1.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн.
Купувачот плаќа туториал како што следува : help. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис . За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ya-0025
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
V Деколте
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шема:
Полна Боја
Должина На Ракав:
долг ракав
розова боја бела:
една големина
Производи во категоријата