.

.

Универзална 4 Дупка A/C Под Цртичка Испарувачот Собранието Единица клима уред & Грејач 24V 12V Мини Автобус Камион Ван Улица Црвена Род

Универзална 4 Дупка A/C Под Цртичка Испарувачот Собранието Единица клима уред & Грејач 24V 12V Мини Автобус

DEN 2706.24

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме за вашето разбирање.
Функција : Напон : 12 V / 24 V за Греење и Ладење функцијата Dual компресор тркала за висока јачина на звук производство.

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
12 Напон, 24 Напон
Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,Кондензатори & Испарувачи
Име На Модел:
ЕБУ-404-100 ( BEU 404 100 )
Специјални Функции:
Кул и Топлина
Бренд Име:
Gcfix
Објектот Висина:
5.5inch
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
12.6inch
Објектот Должина:
15.7inch
Испарувачот Тип:
Греење и ладење функција
Напон:
12v / 24v
За Контрола На Температурата Тип:
Механички или Електронски
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3 Позиција
Циркулација на воздух волумен:
440 Метри, 3 / Час
Капацитет на ладење:
3300 kcal/h
Фитинзи тип:
o-ring
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Chevrolet, citroen, Dodge, Ford, Мерцедес-Бенц, Тојота
Производи во категоријата