.

.

Шестоаголна форма цемент flowerpot дното фах калапи светилник занаети дома декорација конкретни колонист палета на силиконски калап

Шестоаголна форма цемент flowerpot дното фах калапи светилник занаети дома декорација конкретни колонист палета

DEN 891.00
DEN 1128.00

Од стоката
Во магацинот


Забелешка : Ако купите повеќе,ние може да ви даде бесплатен превозот со брзо express.
Квалитет : Низ Европа и сад, FDA сертификација тестирање
Примена : фрижидери, може да се мијат, варени дезинфекција
Answer : ___________________________ Note : далеку од отворен пламен, ножеви

Таа е поголема од информацијата

боја:
мали, Големи
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
Конкретни вазна фах мувла
Име:
Силиконски калап за вазна
Funtion:
Правење вазна или глина занает
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Производи во категоријата