.

.

Srjtek За Леново TB3-850F tb3-850 TB3-850M Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир Digitizer+LCD Дисплеј Собрание Делови

Srjtek За Леново TB3-850F tb3-850 TB3-850M Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир Digitizer+LCD Дисплеј Собрание

DEN 1423.00
DEN 1674.24

Од стоката
Во магацинот


Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бел LCD, Црна LCD, Црна LCD Рамка, црно-Бел LCD Рамка
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Леново TB3-850F
Бренд Име:
srjtek
Број На Модел На:
tb3-850M lcd
Големина:
8 inch
време на испорака:
2-4 дена
Гаранција:
6months
Состојба:
Во Парк!!Подготвени Да Брод!
Фабрика цена:
контактирајте со нас за фабрика цена(Мин цел е 20 компјутери)
Производи во категоријата