.

.

Трговија на големо 100pcs 30ml Зелени Стаклени Ампули Шише Со алуминиумско Капаче , 30ml Етерично Масло Шише за Електронска Цигара Течни

Трговија на големо 100pcs 30ml Зелени Стаклени Ампули Шише Со алуминиумско Капаче , 30ml Етерично Масло Шише

DEN 3890.00
DEN 4094.40

Од стоката
Во магацинот

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.30ml Зелено стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, Зелена етерично масло шише завртка на стакло шише 500pcs стаклено шише трговија на големо
1) Капацитетот : 30 ML
2) 1 set = 1 шише+ 1 кап завртки+ 1 редуктор
3) Боја на шишето : Зелена
4) користење на Логото можат да се отпечатат на шише
5) Шише може да се матирано
6) шишиња се достапни во килибар, сина, зелена боја, исто така,. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.Очекуваат за вашето барање!
.
10) Нема истекување
11) Во акции, мали цел е прифатливо. cosmoprof и лична нега индустрии.
7) На шишиња може да биде обоен или УВ-обложена во други бои. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата