.

.

Договор Бар Droplight Креативна Личност Кафе Шарени Алуминиум Droplight

Договор Бар Droplight Креативна Личност Кафе Шарени Алуминиум Droplight

DEN 2009.00
DEN 2232.00

Од стоката
Во магацинот


Димензии : Дијаметар 24cm/32cm/42cm/55cm
Висина 20cm/25cm/30cm/35cm Ставка опис : Pendant Светла (не вклучувајќи сијалица)
Долго : 120cm Кабелот+Таванот се Зголеми[кол : 10cm*H : 2.2cm]
Материјал : Алуминиум
Боја : Жолта,Црвена,Зелена,Бела,Црна,Виолетова
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Не се вклучуваат на сијалицата
Напон : 120 V / 220 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба

Таа е поголема од информацијата

Боја На Каросеријата:
Црна, Зелена, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта
Големина:
Diameter 24cm, Diameter 32cm, Diameter 42cm, Diameter 55cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
2 година
Стил:
Современа
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Број На Модел На:
ДД-012
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Црна,Жолта,Виолетова,Црвена
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
ZHTES
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Никој
Производи во категоријата