.

.

10PCS/МНОГУ ST2310DHI A1941 2SA1941 J6810 RJH3049 TO3P ДА-3P

10PCS/МНОГУ ST2310DHI A1941 2SA1941 J6810 RJH3049 TO3P ДА-3P

DEN 365.00
DEN 384.00

Од стоката
Во магацинот

За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини. Бидете сигурни дека вашата исплата сметка за достапноста на објектот пред да конкурираат.- Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму.Гаранција 1 година гаранција. Сите плаќања мора да се плати во рок од 7 дена по приемот на стоката.

Таа е поголема од информацијата

боја:
ST2310DHI TO3P, A1941 TO3P, J6810 TO3P, RJH3049 TO3P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Производи во категоријата