.

.

50pcs 3W LED жолта зелена Висока моќност LED светилка 560-565nm 700mA 3.0-3.4 V 100-120LM 45mil Чипови Светилка Бесплатен превозот

50pcs 3W LED жолта зелена Висока моќност LED светилка 560-565nm 700mA 3.0-3.4 V 100-120LM 45mil Чипови Светилка

DEN 1254.00
DEN 1320.00

Од стоката
Во магацинот


Спецификации :
1. боја рендерирање индекс : Ра 70-80
9. Заштеда на Пари на Електрична енергија такса
3. Температура на бојата : Жолта зелена
13.
Слики
Плаќање
1. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи. Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби ,но немојте да се грижите за тоа . Ние не може да гарантира пристигнување време. Светилка Тело Материјал : Бакар Заградата
14.
Превозот
1. Напред Напон : 3. Купувачот треба да се плати се врати превозот. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати. Работни Temperat : -20 centigrade до 60 centigrade
11. Долг животен век
7. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. Ние прифатени Зачувам плаќање. Минимизирање На Драстична Промена На Климата
5. Напред Тековната : 700m A
7. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови . Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. DOA (Мртов на Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Ние брод во Светот како Подарок. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. и ние ќе го прават истото за вас. Моќност : 3 W
5. Име на производ : Еден Led Светло Мушка
3. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа. Бранова должина : 560-565 nm
12.Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. Големо Намалување На Трошоците За Одржување
6. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден .

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Жолта Зелена
Wattage:
3w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
OUMURUI
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Напон:
3.2-3.4V
Просечен Живот (часот):
50000
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Зрак Агол(°):
120°
сертификација:
CCC
Обликот:
Круг
Должина:
other
LED Чип Бренд:
Aoweier
Моќ Толеранција:
Други
База Тип:
Други
Производи во категоријата