.

.

Мелодија-O-Matic Ролери Седло Мост ЛП СЕКРЕТАР Електрична Гитара Мост BM003 Направени во Кореја

Мелодија-O-Matic Ролери Седло Мост ЛП СЕКРЕТАР Електрична Гитара Мост BM003 Направени во Кореја

DEN 768.00

Од стоката
Во магацинот


Клиент Информации 1.Производ слики во рок од седум дена по испорака, ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Нашите производи се нови производи, таму ќе работат персонал, квалитетот и квантитетот пред испорака инспекција, ве молиме клиенти на леснотија. 2. Кина Пост Воздух Mail : 15-50 бизнис 3 дена.ПакетЗа пакет. нашата компанија ќе ги преземе метод на стандардизирано пакување. обично. за време на транспортот тоа е многу силна. 4.Ние придаваат големо значење на секој еден од твоите објективна проценка, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да даде пофалба за да се поттикне нас, ние ќе биде многу благодарен. Ако имате било незадоволство, ве молиме да комуницирам со нас, верувам дека било разумно проблеми ние може брзо да се реши, ве молиме да не брзаат да ни даде лош преглед. 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Хром, Златна, Црна
Бренд Име:
рака
Тип:
Мост
Број На Модел На:
BM003
Производи во категоријата