.

.

M14*1.5 Магнетни Масло Sump Нут се Исцеди Маслото Plug Завртка за Фолксваген Хонда Мицубиши Mazda Suzuki автомобил алуминиум

M14*1.5 Магнетни Масло Sump Нут се Исцеди Маслото Plug Завртка за Фолксваген Хонда Мицубиши Mazda Suzuki автомобил

DEN 748.32

Од стоката
Во магацинот


M14*1.5 Магнетни Масло Sump Нут Се Исцеди Маслото Plug Завртка Масло Мозоци Магнетни Масло
За "Фолксваген" Хонда Mazda Мицубиши Suzuki и Ауди автомобили
Спецификација 1.Материјал : Anodised Алуминиум и Магнетни 2.Димензија : Како на сликата покажа 3.Тема Големина : М14 x 1.5 4.Боја : Зелена Количина : 1 Парче Карактеристики : 1.Лесна инсталација, мала тежина 2. За да се намали моторот носат со магнетни масло мозоци plug 3. Апсењето загадувачи и метални честички што направи најмногу штета 4. Со магнет масло мозоци sump приклучокот, стапица на помали за нано честички кои не се филтрирани Пакет се Вклучени : 1 x Магнетни Масло Мозоци Приклучок со Миење 1 x savanini бренд налепница

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
20004410
Специјални Функции:
Заштита на вашиот мотор
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
Savanini
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум и Магнетни
Објектот Должина:
0inch
боја:
Зелена
Автомобил Направи:
Хонда, Мицубиши,Mazda, ФОЛКСВАГЕН, Suzuki,
Пакет:
боја кутија
Производи во категоријата