.

.

TOUCHBeauty 2 во 1 360 ротирачки лице и тело чистење со четка, две брзини почиста машина туш назад спин четка ТБ-14839

TOUCHBeauty 2 во 1 360 ротирачки лице и тело чистење со четка, две брзини почиста машина туш назад спин четка

DEN 1368.00
DEN 2735.04

Од стоката
Во магацинот


***Продавачот најдобри препорачуваме***
***Не пропуштајте неа***
TOUCHBeauty 2 во 1 360 ротирачки лице и тело чистење со четка, две брзини почиста машина туш назад спин четка ТБ-14839.
Опис на производот :
1.Две различни Четка Глави.
2.Нуди две-брзина на прилагодувања за да ги прилагодите на вашиот лицето чистење рутина.
3.Монтажни Бања Рачка за погодност.
4.Лесно & Хигиенски Средства За Чистење.
Пакување листа :
1. лицето четка*1
2.телото четка*1
3.се справи со*1

Таа е поголема од информацијата

Тип:
лице и тело четка за чистење
Број На Модел На:
TB-14839
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
TOUCHBeauty
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
боја:
Зелена
Напојува со:
2 AAA Батерии( не се вклучени)
Пакување:
боја кутија
Големина:
6.3*4.4*33.5cm
Производи во категоријата