.

.

1PC Универзален Автомобил AM/FM антена магнетна база со 2.8 продолжување кабел за авто радио CD

1PC Универзален Автомобил AM/FM антена магнетна база со 2.8 продолжување кабел за авто радио CD

DEN 199.68

Од стоката
Во магацинот

1 PC Универзален Автомобил AM/FM антена магнетна база со 2.8 продолжување кабел за авто радио CD
Тип : Автомобил Радио Антена Материјал : Гума & Метална Боја : Црна Кабел Должина : 2.8 метри Антена Висина : 29cm База дијаметар : 4.6 cm Монтажа : силна магнетна база Конектор : универзален полнач за целиот автомобил. Ремонтирам домаќинството или е радио за автомобил. Едниот крај конектор е вметната во радио кутија за подобрување на радио сигнал во автомобил и да се направи квалитетот на звукот појасни.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
Автомобилот--1
Тип:
автомобил радио антена
Должина на кабел:
2.8 метри
Антена Висина:
29cm
Производи во категоријата