.

.

Трговија на големо 100pcs 30ml Мали Стаклени Ампули Шише Со Капа, 30ml стакло Етерично Масло Шише за Електронска Цигара Течни

Трговија на големо 100pcs 30ml Мали Стаклени Ампули Шише Со Капа, 30ml стакло Етерично Масло Шише за Електронска

DEN 3890.00
DEN 4094.40

Од стоката
Во магацинот

Очекуваат за вашето барање!
.
9) краевите на стакло pipettes може да се направи во различни форми, како на точка, права остар, крива остар, крива точка. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.
10) Нема истекување
11) Во акции, мали цел е прифатливо. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.е прилагодено : Да
Индустриска Употреба : Лична Нега
30ml сина стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, сина етерично масло шише завртка на стакло шише 500pcs стаклено шише трговија на големо
1) Капацитетот : 30 ML
2) 1 set = 1 шише+ 1 кап завртки+ 1 редуктор
3) Боја на шишето : сина
4) користење на Логото можат да се отпечатат на шише
5) Шише може да се матирано
6) шишиња се достапни во килибар, сина, зелена боја, исто така,. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D.
7) На шишиња може да биде обоен или УВ-обложена во други бои. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30m
Број На Модел На:
30ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Компонента:
стаклено шише + завртка капа+редуктор
Капацитет:
30 ml, 30 cc, 1 мл
Боја на шише:
Сина
Боја на Затворање:
боја може да се прилагоди, како сакате
Материјал на Шише:
Стакло
Вратот големина:
15mm
Материјал на затворање:
ПЛАСТИЧНИ(PP)
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
Производи во категоријата