.

.

9pcs Креативни Дома 7 инчен Правоаголник Хартија Фото Рамка Дрво Клипови Ѕид Слика Албум DIY Виси Јаже Рамка Дома Decer

9pcs Креативни Дома 7 инчен Правоаголник Хартија Фото Рамка Дрво Клипови Ѕид Слика Албум DIY Виси Јаже Рамка

DEN 114.00
DEN 144.00

Од стоката
Во магацинот

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Куршум Точки :
Не-токсични за животната средина материјал, едноставен класичен
Убава фото албум-карта во донесувањето одлуки за креативни активности, свадба маси и уметнички проекти
Креативни рамка, може да се стави во дневна соба, спална соба, мензата, студија
9pcs фото рамка, 9pcs менгеме, 1pcs коноп кабел, нема никаква трага од виси јаже на ѕидот, не оштетување на ѕидовите, што DIY многу едноставна
Во зависност од вашите желби, можете да го дизајн на различни стилови (едноставна, свеж, природен, мода, итн. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.74 во
Тежина : 125g
Пакување начин : OPP вреќа
9 X Фото Рамка
9 X Бои Дрвени Менгеме
1 X Коноп Кабел
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Модерна
со слика картичка:
Yes
Тип:
Фото Рамка
Материјал:
Хартија
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
Рамка
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Бренд Име:
VKTECH
Производи во категоријата