.

.

5Pcs/Многу D13XH12CM Метал Колонист Круг Железо Кофи Вкусен Садови Метални Кофи Цвеќиња и Градина SF-030

5Pcs/Многу D13XH12CM Метал Колонист Круг Железо Кофи Вкусен Садови Метални Кофи Цвеќиња и Градина SF-030

DEN 1080.00

Од стоката
Во магацинот

1.Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, итно плаќање е високо ценет. 2.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 1-2 дена откако ќе ставање на ред.

Таа е поголема од информацијата

Лист Големина:
D13XH12CM
По завршувањето:
поцинкуван
Број На Модел На:
SF-030
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Стил:
Американски Стил
Употреба Состојба:
Десктоп
Тип:
Цвет Када
Врвот Со Големина:
13CM/5.1 инчен
дното големина:
Висина:
12CM/4.7 инчен
Тип:
Лонци, Цвет Када
Производи во категоријата