.

.

Нов Стил Шарени Кристал Жените Брошеви Hijap За Жените во Муслиманскиот стил Женската Мода Магнетни Brooch Накит Додатоци

Нов Стил Шарени Кристал Жените Брошеви Hijap За Жените во Муслиманскиот стил Женската Мода Магнетни Brooch

DEN 121.00
DEN 140.64

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел. Превозот Однос Цел сместени во нашата продавница нормално ќе биде предаден во рок од 7 работни дена. Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија. Ние ќе ви даде голема попуст .
Контакт 1.тоа може да се користи како фиксните алатки ,или украс,дури и може да уреждам облека привремено 3. Во случај стоката да не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас пред потврда време, така што можеме да ви вратат парите или ќе ја стоката.бидејќи постојат две парчиња,ако еден од нив е малку недостатоци,можете да го сокријат тоа,и тоа се однесува на користење на времето.нешто што вие сакате. Што е потребно за нормално 15-35 дена за испорака.8 cm
Предности : 1.
Дијаметар : 1. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас . Ако заборавајте да контактирате со нас пред да измине времето, ве молиме исто така, не грижете се.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Selina Gu
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
Брошеви
Име:
Магнет брошеви
Пол:
дами брошеви
Важат за:
brooch за шамија/ткаенина/облека/костим за капење/ торба/shawl/чевли/
Тип:
моден накит brooch за жени
Стил:
broche / brosche /broches / broches mujer
Обликот:
Круг
Производи во категоријата