.

.

50pcs/многу Убава Цвет со Кристал Бисер Шарм Легура Pendant одговара ѓердани хривнија DIY Модни Додатоци Накит

50pcs/многу Убава Цвет со Кристал Бисер Шарм Легура Pendant одговара ѓердани хривнија DIY Модни Додатоци Накит

DEN 644.00
DEN 677.76

Од стоката
Во магацинот


1lot=50pcs
Ние, исто така може да произведе 200pcs/color/стил за вашиот стил.
Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.
Ако целосно цел износ достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, EMS за вас.

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
3048, 3049, 3050, 3046, 3051, 3047, 3052
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBEAUTY
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MLSPC-001
Шарм Тип:
Круг
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата