.

.

90 е Црно Кадифе Ѓердан Ѓердан 5 слоеви Goth Готски рачно изработени Лента Јака Ѓердани Ретро Бурлеска

90 е Црно Кадифе Ѓердан Ѓердан 5 слоеви Goth Готски рачно изработени Лента Јака Ѓердани Ретро Бурлеска

DEN 9.00
DEN 9.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
zhenshecai
Обликотшема:
Месечината
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
ѓердан чипка ѓердан
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
ѓердан чипка ѓердан
Материјал:
Чипка
Функција:
/
Должина:
choker lace necklace
Производи во категоријата