.

.

Гаранција Црно Бела Боја За Qumo Altair 7002 Екран на Допир Digitizer Со Алатки 1PC/Многу

Гаранција Црно Бела Боја За Qumo Altair 7002 Екран на Допир Digitizer Со Алатки 1PC/Многу

DEN 228.00

Од стоката
Во магацинот

Компатибилна со Моделот : За Qumo Altair 7002

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
За Qumo Altair 7002
Компатибилен Бренд:
За Qumo Altair 7002
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
црна, Бела
Гаранција за квалитет:
Еден Месец По Приемот
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Со Модел:
За Qumo Altair 7002
Тест Пред Пратката:
Yes
is_customized:
Yes
Производи во категоријата