.

.

Бања Слив Тапа Бања Тапа Месинг Хром Позлатен Црна Печени Еден Справи Со Брод Тоне, Топла И Ладна Вода Допрете Миксер

Бања Слив Тапа Бања Тапа Месинг Хром Позлатен Црна Печени Еден Справи Со Брод Тоне, Топла И Ладна Вода Допрете

DEN 2484.00
DEN 3312.00

Од стоката
Во магацинот


Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.
Спецификација : Modle Број Слив Тапа Стил : 8068 Карактеристики : модерна Студена И Топла Прекинувач : Да Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број На Рачка
Еден Справи со Површина Finshing : Хром Позлатен,Црна Печени Материјал : Месинг Тело, Цинк Легура се Справи со Вентил Тип : Керамички Vavle Нето Тежина : Околу 1100g Пакет се Вклучени :
1pcs* Fauce т
2 парчиња* Плетенка Flexiable Цевки(G/12")
Квалитет на Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време) драги сите клиенти од различни земји,ве молиме да забележите. Кога ќе го поставите цел за Чешми, ве молиме забелешка конекторот големина, 1/2" или 3/8".Или други големина. Инаку, ние ќе испрати 1/2" големина за вас. Ви благодариме за соработката!!!!

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
-
Површински Третман:
Полирање
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Функција:
Извлечете Чешми
Ладно & Топла Вода:
Yes
Производи во категоријата