.

.

Тестенини Риболов Мамка Мека Црв Намамат 150mm 4.6 g Прозрачна Swimbait 8pcs/многу Wobbler Пластични Намамат Мамка

Тестенини Риболов Мамка Мека Црв Намамат 150mm 4.6 g Прозрачна Swimbait 8pcs/многу Wobbler Пластични Намамат

DEN 169.00
DEN 281.76

Од стоката
Во магацинот


Тестенини Риболов Мамка Мека Црв Намамат 150mm 4.6 g Прозрачна Swimbait 8pcs/многу Wobbler Пластични Намамат Мамка

Таа е поголема од информацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Afishlure
Број На Модел На:
AR253
Име на производ:
Тестенини Мека Црв
Должина:
150mm
Тежина:
4.6g
Количина:
8pcs
Употреба:
Намамат Морски риболов риболов
categary:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,
Производи во категоријата