.

.

Wiper Ножот За Џип Renegade 2014-2017 20+22 Авто Шофершајбната Пред Очила Четка Гума Ветробранското Стакло На Автомобилот Додатоци

Wiper Ножот За Џип Renegade 2014-2017 20+22 Авто Шофершајбната Пред Очила Четка Гума Ветробранското Стакло

DEN 642.00
DEN 957.60

Од стоката
Во магацинот


Wiper Ножот За Џип Renegade 2014-2017 20"+22" Авто Шофершајбната Пред Очила Четка Гума Ветробранското Стакло На Автомобилот Додатоци
За : Jeep Renegade
Година : 2014-2017
Големина : 20"+22"

Таа е поголема од информацијата

Објектот Тежина:
0.3kg
Jeep Модел:
Renegade
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Име На Модел:
CPC1
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Renegade-Година:
До 2015
Објектот Висина:
20inch
Објектот Ширина:
22inch
Бренд Име:
Partsworld
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
Автомобил Производител:
Jeep Renegade 2014-2017
Големина:
22''+20
Материјал Тип:
ААА Големата Природна Гума
квалитет:
Висок Квалитет Со Метална База
Година:
2014 2015 2016 2017
Производи во категоријата