.

.

E&Bainel Бебе Момче Чевли Првиот Пешаци

E&Bainel Бебе Момче Чевли Првиот Пешаци

DEN 208.80

Од стоката
Во магацинот


Напомена :
1.За Русија купувачот, ве молиме запомнете да го оставите вашето име и презиме, или не можете да добиете пакет.
2.Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ само.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се под одговорност на купувачот
3.Превозот
Пакетот ќе биде транспортирана со Кина Пост Авион, кои имаат следење на код за вас.
За производ кој се batterfy внатре, ние ќе ви ја испратиме со Сингапур Пост, исто така, обезбеди следење на код за вас.
4.Откако ќе прими пакет, доколку постои БИЛО каков проблем, ве молиме договорот нас, прво да наместо да оставите лош повратни информации, ние сме секогаш тука за да се реши проблемот со вас, додека не се задоволни. ви благодариме.

Таа е поголема од информацијата

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
E&BAINEL
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Крпеница
Моден Елемент:
печ
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Момче
Производи во категоријата