.

.

JIEKAI Бренд 902 модел на мотор шлем Bluetooth competiable флип до шлем Двојно Леќа ТОЧКА ECE стандарден Тркачки велосипед шлем

JIEKAI Бренд 902 модел на мотор шлем Bluetooth competiable флип до шлем Двојно Леќа ТОЧКА ECE стандарден Тркачки

DEN 2990.00
DEN 4271.52

Од стоката
Во магацинот


JIEKAI Бренд 902 модел на мотор шлем Bluetooth competiable флип до шлем Двојно Леќа ТОЧКА ECE стандарден Тркачки велосипед шлем
Шлем доаѓаат со црно " очила со( controlable), и со јасна shield!
Ако ви треба друга боја штит, само да се направи ред и ме остави порака за нас е добро,
МОДЕЛ : JIEKAI-902 БРЕНД : JIEKAI Брзо Ослободување тока
Двојно Леќа
Големина : M(56-58 CM), L(59-60 CM),XL(61-62 CM) ТЕЖИНА : 1650g
И ќе се изјасни шлем, како личен подарок и пониска вредност, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се избегнат потенцијални
даноци,па не се грижи.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Шлемови
Бренд Име:
JIEKAI
Тежина:
1500g
Шлем Стил:
Модуларен
Шлем Материјал:
ABS
Сертификат за квалитет:
Dot
Пол:
Унисекс
Материјал:
ABS
Производи во категоријата