.

.

Резервни бесплатен превозот мото делови Скок Патнички Мотор Палка Задна Нога Колче за Победа Чекан Вегас 8-топка CD

Резервни бесплатен превозот мото делови Скок Патнички Мотор Палка Задна Нога Колче за Победа Чекан Вегас 8-топка

DEN 1365.00
DEN 1452.48

Од стоката
Во магацинот

Спецификации Нога штипки 100% Сосема Нов, Резервни Дел Боја : Исто како што сликите покажуваат Материјал : Алуминиум Не упатство за инсталација Fitment : одговара за Победа (Напред & Задните) одговара за Чекан Сите години (Напред & Задните) одговара за Вегас,8-топка,џекпот Сите години (Напред & Задните) одговара за Кралот pin Сите години (Задниот)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нога Почива
Име На Модел:
MT096-013-CD
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Производи во категоријата