.

.

JEXXI Уникатен Дизајн Цвет Романтична Кубни Циркон Кристал 925 Фунта Сребрени Нараквици Накит За Жените Мода Накит Рака

JEXXI Уникатен Дизајн Цвет Романтична Кубни Циркон Кристал 925 Фунта Сребрени Нараквици Накит За Жените Мода

DEN 126.00
DEN 194.40

Од стоката
Во магацинот

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Ви благодарам многу. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
ТНТ
2-8 дена
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
големина : Како што е Прикажано
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количини : 1pc
Печат : сребро 925
1.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
позлата:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B3701
Поставување Тип:
Prong поставување
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Производи во категоријата