.

.

Oge Предните И Задните Wiper Ножот За Тојота Сиена 2011 2012 2013 2014 2015 Ветробранското Стакло Гума Автомобил Авто Додатоци

Oge Предните И Задните Wiper Ножот За Тојота Сиена 2011 2012 2013 2014 2015 Ветробранското Стакло Гума Автомобил

DEN 691.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


Автомобил Направи : За Тојота Сиена
Година : план за 2011-2015
Пред Големина : 28" & 20"
Задниот Дел На Ножот Големина : 16"

Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SP-флуор мазива, обложување третман, N-chlorinated), high-definition, тивко, се носат.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Должина:
Front Wiper, Front and Rear Wiper
Сиена-Година:
2013,2012,2011,2014,2015
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
oge
Објектот Ширина:
28inch
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
F03/А1-40
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017Year
Тојота Модел:
Сиена
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
0.3kg
квалитет:
Висок квалитет
За година:
2011 2012 2013 2014 2015
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
28+20
Задните Wiper Сечилото Големина:
16
Автомобил Производител:
За Тојота
Автомобил Направи:
За Тојота Сиена
Производи во категоријата