.

.

Апстрактот Скулптура Figurine Украси Молчењето Е Злато За Статистика Дома Декорација Додатоци Модерна Уметност Смола Декорација Занает

Апстрактот Скулптура Figurine Украси Молчењето Е Злато За Статистика Дома Декорација Додатоци Модерна Уметност

DEN 1669.00
DEN 2255.04

Од стоката
Во магацинот


Материјал : смола. Боја : златна, Сребрена,бела. Големина : 13*12*35cm.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L
Стил:
Модерна
Бренд Име:
SIBAOLU
Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Производи во категоријата