.

.

Чај Поставите 760ML Кинески Yixing Поголеми Teapot,Змеј Чај Тенџере, рачно изработени Чај Сетови,Кина Kungfu Teaset,Вистински Пурпурна Глина Чај Литургија

Чај Поставите 760ML Кинески Yixing Поголеми Teapot,Змеј Чај Тенџере, рачно изработени Чај Сетови,Кина Kungfu

DEN 970.00
DEN 1243.20

Од стоката
Во магацинот

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци за информациите во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Производи во категоријата