.

.

жените Накит Pendant Ѓердан Светло Розова бисер Синџир Pendant Ѓердан истакнат Природните Слатководни бисер

жените Накит Pendant Ѓердан Светло Розова бисер Синџир Pendant Ѓердан истакнат Природните Слатководни бисер

DEN 336.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот


Синџир Големина : околу 17-18 инчен 4045см
Слободно Испратете сребро синџир ( randomness стил )

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
N-0355
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Производи во категоријата