.

.

Младите тенок ракави кошула, 2017 мажите долги ракави маица, дрес

Младите тенок ракави кошула, 2017 мажите долги ракави маица, дрес

DEN 912.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата