.

.

10PCS/Многу За ZTE Сечилото L2 Екран на Допир Digitizer Замена на Бела Црна Боја со Висок Квалитет

10PCS/Многу За ZTE Сечилото L2 Екран на Допир Digitizer Замена на Бела Црна Боја со Висок Квалитет

DEN 1680.00

Од стоката
Во магацинот

Компатибилна со Моделот : за ZTE Сечилото L2 Екран на Допир

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
L2
Екранот:
4.0
Бренд Име:
Маглива убавина
Компатибилен Бренд:
За ZTE
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Модел На Телефон:
L2
боја:
црна, бела
is_customized:
Yes
Производи во категоријата